Seminarai

Šiuolaikinė rinka yra labai konkurencinga. Ir šiuo atveju kalbame ne tik apie verslą, tačiau ir apie privačius fizinius asmenis. Trumpiau tariant, kalbame apie darbuotojų rinką, kurioje kasmet atsiranda vis didesnė konkurencija ir vis daugiau skirtingų sričių specialistų. Be to, nereikėtų pamiršti ir labai didelės technologinės pažangos, kuri taip pat turi labai didėles tiesioginės įtakos žmonių atliekamo darbo paklausai (dėl labai sparčios technologinės pažangos ji mažėja). Todėl kiekvienas žmogus, kuris nori išlikti konkurencingas ir paklausus ne tik šiandien, tačiau ir po penketo ar netgi dešimties metų, turėtų nuolatos rūpintis savo kompetencijos gerinimu, žinių kaupimu ir patirties didinimu.

Tam labai puikiai praverčia įvairūs organizuojami seminarai, konferencijos, kvalifikacijos kėlimo kursai, papildomos studijos, mokymai ir kt. Trumpiau tariant, šiandien yra labai daug priemonių, kurias galima pasitelkti norint sustiprinti savo kvalifikaciją ir paversti save kur kas paklausesniu šiuolaikinėje rinkoje.

Tiesą sakant bene visais laikais buvo ir tebėra pastebima, kad brandesnio amžiaus sulaukę žmonės ima teigti, kad jie labai greitai taps nebereikalingi ir juos iš rinkos išstums jauni žmonės, kurie trokšta žinių, sparčiai kaupia savo patirtį ir yra pasiryžę užkopti į pačią viršūnę. Tačiau iš tiesų taip būti neturėtų. Tai reiškia, kad brandesnio amžiaus sulaukę žmonės tikrai neturėtų pergyventi, manydami, kad jiems labai greitai rinkoje nebeliks vietos. Priešingai, jei jie turi didžiulę patirtį ir begalę vertingų bei neįkainojamų žinių, jie rinkoje su kiekvienais metais turėtų tapti daug paklausesni ir daug labiau vertinami nei iki tol. Tačiau jei žmonės taip baiminasi, labai tikėtina, kad jie nepasitiki savo jėgomis, nėra linkę savo žinias ir patirtį vertinti labai teigiamai ir mano, kad jaunesni žmonės už juos yra pranašesni. Taigi, norint, kad su tuo netektų susidurti ir jums, nepamirškite, kad nuolatinis lankymasis seminaruose, kvalifikacijos kėlimo kursai, įvairios konferencijos ir nuolatinis žinių gilinimas savo konkrečioje srityje, galiausiai jus pavers tikrais ekspertais, kuriuos vertins rinkoje ir graibstyte graibstys, norėdami, kad jūs dirbtumėte konkrečiose bendrovėse.

Expozona

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *