Baidarių nuoma

Baidarių nuoma

Kiekviena diena praleista gamtoje yra labai svarbi ir naudinga. Vieni joje pailsi, atsipalaiduoja, kiti pasisemia idėjų, dar kiti – įkvepia gryno oro, kurio taip trūksta gyvenant didmiesčiuose. Taigi, beveik visiems žmonėms reikia leistis į gamtą, o tam kuo puikiausiai tinka vasara, kuomet siūlomos įvairiausios pramogos, nuo pasivaikščiojimų parkuose iki stovyklavimo vidury miškų.

Nenorintiems kraštutinumo, siūloma pasinerti į ne itin sudėtingais, bet ir nenuobodžias pramogas. Viena iš jų – baidarių nuoma. Tai galimybė su savo antra puse, geru draugu ar kitu šeimos nariu sėsti į dvivietį laivelį, reikalaujantį Jūsų fizinio darbo judėjimui pirmyn, o taip pat susiderinimo su kelionės draugu tam, kad pavyktų plaukti ten, kur norite, o ne nuo kranto prie kranto. Galima sakyti, kad plaukimas baidarėmis suteiks ne tik buvimą gamtoje, bet ir paskatins pajusti kitokį ryšį su savo kelionės partneriu, nesvarbu, tai būtų Jūsų antroji pusė, senas geras draugas ar porą kartų matytas tolimas giminaitis.

Iš kurios pusės pažiūrėsite, baidarių nuoma yra puikus užsiėmimas, galintis suteikti labai daug teigiamų dalykų. Be jau minėtų baidarių ir gamtos savybių, galima ir pasportuoti, atskleisti savo meninę gyslelę (fotografija, paišymas ir taip toliau). Žinoma, visa tai tik lašas jūroje, apstu daug priežasčių, kodėl žmonės leidžiasi į plaukimą upėmis, kodėl renkasi būtent baidares, o ne ramų pasiplaukiojimą motoriniu laivu jūroje ar mariose. Taigi, sugalvokite priežasčių patys, kodėl Jums reikalinga tokia pramoga.

Prieš leisdamiesi į kelionę baidarėmis pasidomėkite apie Jums siūlomas upes, pasižiūrėkite, kuri upė labiausiai atitinka Jūsų poreikius, greta kurios upės galite rasti nakvynei (jei plaukiate ne vieną, o kelias dienas) tinkamą vietą, kurią gali atstoti tiek erdvi pieva tiems, kurie planuoja statytis palapines, tiek kaimo turizmo sodyba, kurioje ne tik lovos, bet ir pusryčių galimybė, tikra lietuviška pirtis ar šiuo metu ypač populiarūs karšti kubilai.

Taip pat pasidomėkite, ar pasirinktas maršrutas Jums ar kuriam nors iš Jūsų bendrakeleivių nebus per sunkus, pavojingas. Dažniausiai tokie maršrutai siūlomi srauniose upėse, kuriose ne tik srovė, bet ir akmenys ar nuvirtę medžiai kliudo pakankamai saugiai ir nesunkiai plaukti baidarėmis.

Išsirinkę tinkamą maršrutą, radę savo baidarės partnerį ar net subūrę kelių baidarių komanda, galite leistis į puikias keliones po Lietuvos upes, žvelgti į tikrą lietuvišką gamtą būdami joje, o ne tik pravažiuodami ar praeidami šalia, stebėdami nuotraukas ar televizijos laidas. Dalyvaukite, džiaukitės ir mėgaukitės geru poilsiu ir šviežio oro gūsiais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *