Dažniausio tinkavimo klaidos: kantrybė – dorybė

Dažniausio tinkavimo klaidos: kantrybė – dorybė

tinkavimo klaidosDekoratyvinis tinkas sąmanėlė – vienas populiariausių tinkų, kuris puikiai tinka tiek pastato išorės, tiek vidaus dekorui. Dekoratyvinis tinkas pastato vidui dekoruoti naudojamas jau gana seniai, kadangi tai labai patogus bei inovatyvus senų paviršiaus padengimo būdas. Vis daugiau žmonių tuo pačiu nusprendžia dekoratyviniu tinku dengti ir namo išorę. Kodėl? Kadangi žmonėms svarbu, kokioje aplinkoje jie gyvena ir kaip atrodo pastatas, kuriame praleidžia kiekvieną dieną. Estetika yra labai svarbi funkcija, tad apgalvokite ir pasirinkite tinkamiausią tinką.

Taip pat nepamirškite, kad tinkavimo darbus nebūtina palikti profesionalams. Daugelis žmonių labai sėkmingai patys susitvarko su namo dekoravimo darbais, tad vienas iš jų galite būti ir Jūs. Dekoratyvinis tinkas sąmanėlė yra labai paprastai padengiamas, ilgai tarnauja ir atrodo puikiai. Svarbiausia nepamiršti laikyti kelių taisyklių, kurios padeda tinkavimo darbus palengvinti.

  • Pasirinktas tinko kiekis yra viena dažniausiai daromų klaidų. Paprasčiausiai žmonės norėdami kuo gražiau padengti paviršių pasirenka per didelį tinko kiekį arba tuo pačiu per mažą ir todėl lieka nelygumai. Apskaičiuoti kiek tinko Jums reikia gali būti gana sunku, tad būtinai įsigykite kokybiškas tepimo priemones, kurių darbas yra tinkamai apskaičiuoti reikalingą tinko kiekį ir tepti paviršių. Ir jokio skirtumo, tvarkomas vidaus ar lauko paviršius.
  • Kai temperatūra yra aukšta – dekoratyvinis tinkas sąmanėlė džiūsta kur kas greičiau, tad jeigu tinkuodamas padarėte kokias nors problemas – reikia kuo skubiau jas ištaisyti. Žinoma, tai gali būti gana sudėtinga, tačiau bet kuriuo atveju kuo greičiau bandysite sutaisyti – tuo geresnių rezultatų pavyks pasiekti. Aišku nesakome, kad geriau tinkuoti esant žemiai temperatūrai, tačiau išties nereikėtų darų atlikti kai lauke yra itin karšta.
  • Kad ir koks paviršius yra dengiamas tinku – pirmiausia jį reikia padengti cementu. Problema, kai žmonės labai skuba ir tinkamai neišlaukia, kol cementas sustings ir ant viršaus staiga tepa dekoratyvinį tinką. Tokiu atveju dažniausiai atsiranda laba negražios baltos dėmės, kurias panaikinti bus išties labai sunku. Jeigu paviršių jau padengėte cementu – tokiu atveju rekomenduojame palaukti bent jau 14 dienų ir tik paskui ant viršaus tepti dekoratyvinį tinką. Tuomet jis labai gražiai pasidengs.
  • Dekoratyvinis tinkas sąmanėlė sėkmingai išlaiko net kelerius metus ir per visą tą laiko tarp dažniausiai jos spalva beveik visiškai nepakinta. Taigi, rekomenduojame atidžiai vertinti spalvinį pasirinkimą. Natūralu, kad kad kuo pasirinkta spalva bus ryškesnė – tuo pats tinkas greičiau praras savo ryškumą ir paprasčiausiai metų eigoje bluks. Kur kas paprastesnis pasirinkimas yra iškart pirkti kokybišką, tačiau nelabai ryškų tinką.
  • Kai kurie žmonės renkasi baltos spalvos dekoratyvinį tinką ir vėliau paviršių pagal poreikis padengia norima spalva. Nuo to tikrai nieko blogo nenutiks, tačiau žmonės taip darydami paprasčiausiai permoka du kartus. Juk iškart galima įsigyti kokybišką dekoratyvinį tinką kuris turi atspalvį. Tokiu atveju nereikės nei darbo atlikti du kartus, nei skirti dvigubos investicijos.

Dekoratyvinis tinkas sąmanėlė gana paprastai ir lengvai pasidengia, tad daugelis sutinka, kad tai vienas estetiškiausių pasirinkimų. Visgi, siūlome nepamiršti, kad tik tinkamai juo padengus paviršių gausite tikrai gražų ir tikrai estetiškai Jums patrauklų pasirinkimą, kuriuo džiaugsitės ir kuris atneš tokią naudą, kokios tikitės.

Juk svaru ne tik tinkamai pasirinkti dekoratyvinį tinką, tačiau ir tinkamai bei apgalvotai jį padengti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *