Egzotiški patiekalai

Egzotiški patiekalai

Kartas nuo karto, dažnas iš mūsų nori pasilepinti neįprastais patiekalais. Šiuo metu parduotuvės galima nusipirkti įvairių ingridientų, todėl yra keletas patiekalų, kuriuos pasigaminti yra ganėtinai nesudėtinga ir per keletą minučių juos pasigaminti.

Greitai paruošiamos egzotiškos Jūros gėrybės

Lengviausiai galima paruošti egzotiškus patiekalus iš įvairių jūros gėrybių. Tipiško lietuvio akiai ir skrandžiui gan keistai atrodo, tradicinis prancūžų patiekalas – įdarytos sraigės. Parduotuvė nusipirkus jau dalinai paruoštų ir išdarinėtų didžiųjų sraigių, belieka pasinaudot vienu iš daugelio internete publikuojamų receptų ir per pusvalandį parušite tikrai ne kasdienišką patiekalą.

Prekybos centruose galima įsigyti ir kitų žuvies ar jūros gėrybių. Įsigyjus marinuotų vėžių, savo svečius galėsite nustebinti per 5 minutes paruošiamu egzotišku patiekalu, kuris papuoš kiekvieną šventinį stalą. Lygiai taip pat paprastai yra paruošiami jūriniai krabai.

Žverienos patiekalai

Nedidelią sumaištį ir susižavėjusius žvilgsnius gali sukelti ir ant šventinio stalo pateikti žverienos patiekalai. Laukinių žvėrių mėsos gauti nėra taip paprasta, bet norint tikrai galima bent kelis kilogramus, savo šventei susiorganzuoti. Legviausia žverienos gauti kriepiantis į vieną iš daugelio Lietuvoje veikiančių medžiotojų būrelių. Paprastai medžiotojai gali pasiūlyti šernų bei stirnų, elnių mėsos. Žverienė yra truputi tamsesnė nei kita, ūkiuose augintų žvėrių mėsa.

Prie lengvai paruošiamų egzotinių patiekalų galima priskirti ir japiniškąjį Suši. Šis patiekalas dažniausiai gaminamas iš jūros gėrybių, įsukant juos į jūros kopūstus. Tačiau skirtingai nei anksčiau minėtieji, Suši gali būti ir visiškai vegetariškas, tiesiog žuvį reikia pakeisti daržovėmis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *